Obchodní podmínky

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny www.pericka.cz jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
 
2. Není-li v popise objednaného výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno obratem nejpozději do 15-ti pracovních dnů po obdržení objednávky.

3. Zboží je odesíláno kupujícímu poštou na dobírku, nebo osobní odběr v Ostravě.

4. www.pericka.cz si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě,že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude zákazník neprodleně informován e-mailem, nebo telefonicky.

5. Poštovné v ČR je 110,- Kč, při objednávce nad 2.000 kč je poštovné na naše náklady.

6. Na Slovensko posíláme na dobírku, poštovné 240 kč, objednávka  nad 3.000 na naše náklady. Balíček s dobírkou vám přijde v eurech

7. U zboží v akci platí cena pouze do vyprodání zásob! Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží, včetně poštovného a balného.

8. Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí obchodními podmínkami. Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb., Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. a Obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb ve znění příslušných novel.

9. Ve smyslu  zákona 40/1964, ve znění paragrafu 53, odstavce 4, písmena g) má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění.

10.Pro účely nákupu je za spotřebitele považován zákazník, který se zaregistruje na eshopu jako fyzická osoba bez IČ nebo DIČ.

11. Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy a kupní smlouva se považuje za uzavřenou potvrzením objednávky ze strany prodávajícího potvrzovacím emailem a označením objednávky v internetovém obchodě za "Přijatou".Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

12.Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží již není v okamžiku vyskladňování objednávky skladem.

13.Ceny uváděné ceny na www stránkách jsou včetně DPH

14.Doby dodání, způsoby dodání a možnosti platby

Zboží doručováno veřejnou přepravní službou na dodací adresu zákazníka je závislá na zemi dodání. Objednávky do ČR vyřizujeme obvykle do 2 pracovních dnů a jsou doručeny zpravidla do 24 hodin po předání zásilky přepravci. Objednávky do SR Vám budou doručeny do 2 pracovních dnů, do ostatních zemí do 4-10dnů, od chvíle úhrady Vaší objednávky na náš účet nebo od chvíle rezervace peněžních prostředků na Vašem účtu v náš prospěch, tj. dle bankovního ústavu 3-4 dny od převodu peněz.

15.Reklamace

Případné reklamace uplatňuje kupující na adrese:
Simona Beerová
Tavičská 30
703 00 Ostrava-Vítkovice
IČO: 75173140
DIČ: 8159274959
tel: 776 602 709
e-mail: info@kadernictviuparku.cz

Současně s reklamovaným zbožím a popisem závady je nutné předložit i příslušný doklad o jeho nákupu (paragon, fakturu).

Veškeré reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR. Poskytnutá záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Prodávající nepřebírá odpovědnost za vady vyplývající z běžného opotřebování výrobků, za vady vzniklé neodborným používáním výrobků a chybnou manipulací s nimi, ani za škody způsobené vnějšími událostmi . Na tyto vady se poskytnutá záruka nevztahuje.V případě poškození zboží dopravou a pokud jste písemně nereklamovali poškození balíku, je nutné oznámit reklamaci nejpozději do 1 pracovního dne od dodání zásilky. Opožděné reklamace nebudou uznány.

16.Ochrana osobních údajů spotřebitele
Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu.
Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem (maximálně 6x ročně)  obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu.
Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě.

 

 

 

 
© PS Media s.r.o.  -  powered by redakce-online.cz